Technologie

Materiály

Materiály

Primárním vstupním materiálem je pro nás samozřejmě plech a je naprosto klíčové, aby tento materiál byl v prvotřídní kvalitě, jelikož se od něj odvíjí celková kvalita výrobku. Proto spolupracujeme s dodavateli, kteří patří k těm nejlepším ve svém oboru v Evropě.

Více >>

Laser & Vysekávání

Laser & Vysekávání

Naprostá většina naší produkce začíná právě tady. Klademe tedy velký důraz na efektivitu, abychom mohli plně využít kapacitu těchto zařízení. V současné době máme k dispozici laser, díky kterému jsme schopni rychle a přesně vyříznout i velice komplikované díly.

Více >>

Ohraňování

Ohraňování

K dosažení výborných a stabilních výsledků během tohoto výrobního kroku nám pomáhají naši zkušení zaměstnanci, kteří tuto technologii dokonale znají a dokáží s přesností ohýbat i ty nejsložitější výrobky.

Více >>

Svařování

Svařování

Svařování je bezpochyby náročným oborem, který vyžaduje dostatek znalostí, zkušeností a také trochu talentu. A to zejména pokud se jedná o svařování manuální. Proto naše zaměstnance pravidelně školíme, abychom jim zajistili dostatek znalostí, potřebných pro provádění kvalitních svárů.

Více >>

Montáže

Montáže

Delegujte na nás montáž vašich výrobků nebo její část a uvolněte si tak ruce pro další potřebné činnosti. Máme dlouholetou zkušenost nejen s jednoduchými, ale také komplexnějšími sestavami včetně montáže elektrotechnických součástí, potištění a speciálního balení pro finální zákazníky.

Více >>

Ostatní

Ostatní

Mimo uvedených technologií, které patří k těm hlavním, nabízíme i další jako je například sítotisk, nalisování a navařování spojovacích materiálů, broušení povrchů a další.

Více >>

© 2018 SWISS –FORM a.s.
Impressum | Kontakty

Webdesign Karlovy Vary

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací