Technolog / cenař

Pracovní náplň

  • Vytváření technologické dokumentace dle zákaznických a interních podkladů.
  • Vytváření cenových nabídek pro zákazníky.
  • Zpracování následných kalkulací.
  • Příprava ceníků pro zákazníky.
  • Zajišťování podkladů pro nabídky ve spolupráci s obchodem, konstrukcí, výrobou a logistikou.
  • Správa a vedení ERP kmenových dat.
  • Aktivní účast při vzorkování nových a změněných výrobků.
  • Aktivní komunikace s dodavateli nakupovaných prvků a kooperací.
  • Odborná podpora pracovníkům výroby při řešení technologických témat.
  • Vytváření výrobních předpisů, včetně montážních a balicích návodek.
  • Optimalizace technologické dokumentace a kmenových dat v informační systému.

Požadované znalosti a dovednosti

  • Minimálně středoškolské vzdělání technického směru (maturita, oblast strojírenství).
  • Znalost tvorby technologické dokumentace.
  • Znalost problematiky cenových kalkulací.
  • Praxe ve strojírenské firmě min. 2 roky, ideálně na pozici Technolog, cenař.
  • Velmi dobrá znalost technické dokumentace.
  • Zkušenost s prací v informačním systému (ERP).
  • Zkušenost práce s PDM aplikací výhodou.
  • Komunikativní znalost cizího jazyka (AJ / NJ, minimálně na úrovni B2).
  • Pokročilá znalost práce s kancelářským balíkem aplikací MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook).
  • Samostatnost, pečlivost, smysl pro detail.
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme

  • Platové podmínky budou sděleny při osobním pohovoru.
  • Příspěvek na penzijní připojištění 300 – 1 000 Kč měsíčně.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Dotovaná závodní strava.

Kontaktujte nás

  • Zaujala Vás tato pracovní pozice? Pošlete nám Váš strukturovaný životopis.
  • SWISS – FORM a.s.
  • Nerudova 369, 362 21 Nejdek
  • Telefon: +420 353 333 262
  • E-mail: blazek95@swissform.cz
  • www.swissform.cz